کاربر گرامی لطفاً برای استفاده هر چه بهتر از محصولات و خدمات  فروشگاه آنتیک چی ، موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید، توجه نمایید که ثبت سفارش به معنای قبول کلیه مفاد قوانین فروشگاه آنتیک چی از سمت کاربران می باشد.

تعیین قیمت محصولات

قیمیت اکثر کالاهایی که در فروشگاه آنتیک چی موجود می باشد،توسط سازندگان تعیین شده و این امر سبب رقابتی شدن قیمت تمام شده به منظور قرار گیری بر روی فروشگاه می شود ، رقابت بر سر با کیفیت ترین محصول و کمترین قیمت ممکن.

خرید کالا

کاربران می توانند در تمامی ساعات و روزهای هفته خرید خود را انجام داده و بعد از تکمیل فرآیند خرید خود شناسه پستی محصول و فاکتور را دریافت نموده و منتظر تحویل کالای خود باشند که با توجه به نوع کالا مدت زمان آماده سازی به صورت میانگین حداقل ۲ روز و حداکثر ۵ روز می باشد.

تمام هدف مجموعه آنتیک چی ، مشتری مداری و احترام به حقوق مصرق کننده و تولید کننده می باشد ، همچنین در صورتی که بعد از تکمیل فرآیند خرید  کالایی  بنا به دلایلی موجود نبود ، کاربران می توانند درخواست بازگشت وجه و یا شفارش مجدد دیگری ثیت نمایند.

لازم به ذکر است در هنگام ثبت سفارش در صورت درج اطلاعات ناقص و نادرست سفارش مشتری قابل پیگیری نخواهد بود .

مطابقت محتوای سایت با محصولات

راستی و صداقت از مهمترین عنصر های شکل گیری و تداوام یک فروشگاه است.اطلاعات و عکس و مطالب منتشر شده در فروشگاه آنتیک چی ، با کالاهای موجود مطابقت کامل را دارد

X